" Kniha citátov nebude nikdy kompletná..."
Ste tu: www.dovrecka.sk » ochrana-udajov »
Utorok 28. september 2021 | Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela › blahoželaniapohľadnice

Ochrana osobných údajov

V nižšie uvedenom texte popisujeme ako dovrecka.sk zaobchádza s osobnými údajmi svojich používateľov a spôsoby používané na ochranu týchto údajov. Dovrecka.sk zbiera, používa, spracováva, uchováva Vaše údaje výhradne pre účely fungovania webovej stránky dovrecka.sk.

Základné informácie

Dovrecka.sk sa zaväzuje podľa zákona 166/2003 Z.z. o ochrane súkromia, že bude rešpektovať Vaše súkromie v režime on-line a uznáva Vašu požiadavku na vhodnú ochranu a spravovanie všetkých informácií umožňujúcich osobnú identifikáciu, ktoré s nami zdieľate.

Pod pojmom osobné informácie sa myslia všetky informácie, ktoré by mohli byť použité na identifikáciu jednotlivca, vrátane, nie však výhradne, jeho mena a priezviska, domácej alebo inej fyzickej adresy, e-mailovej adresy alebo iných kontaktných informácií, či už domácich, alebo pracovných.

Zhromažďovanie dát

Dovrecka.sk uchováva a prenáša Vaše informácie bezpečne, dôverne a ochraňuje tie informácie pred zneužitím. Poskytnutím Vašich osobných údajov, súhlasíte s uchovávaním týchto informácií na našich serveroch.

Zhromažďujeme, uchovávame a spracovávame nasledujúce osobné údaje:


  • - meno, priezvisko, pohlavie, vek, adresa, e-mailová adresa a prihlasovacie údaje,
  • - ostatné informácie, vrátane IP adresy používateľa a štandardné web log informácie.

Prehlásenie o dôvernosti informácií

Dovrecka.sk týmto prehlasuje a zaväzuje sa, že zverené osobné dáta nebudú bez súhlasu vlastníka týchto dát akokoľvek poskytovať tretej osobe a nepoužije zverené osobné dáta ku komerčnej ponuke nesúvisiacou s propagáciou webovej stránky Dovrecka.sk.

Údaje získané na základe tvorcom vyplneného „Registračného formulára“, t j. meno, e-mail adresa, atd. slúžia výhradne k interným účelom Dovrecka.sk.

Spracovávanie osobných informácií

Dovrecka.sk používa Vaše informácie na:


  • - poskytovanie svojich služieb
  • - riešenie sporných záležitostí a iných problémov
  • - prispôsobenie sa k predstavám našich zákazníkov, na meranie záujmu o našich službách, a na informovanie našich zákazníkov o službách a aktualitách stránky Dovrecka.sk

Zverejnenie dát

Dovrecka.sk vyhradzuje právo na uverejnenie osobných údajov ak to požadujú právne úkony, ďalej na presadzovanie našich zásad, na reagovanie na sťažnosti alebo na ochranu práv iných osôb, ich majetku a bezpečnosť inštitúciám, ktoré pomáhajú v zisťovaní, v odhalení a v zabránení ilegálnych aktivít.

Zadaj hľadaný výraz
DOVRECKA.SK je na Facebook-u